Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Ütopya Okulları

Sanal Tur Yorum(0)
13 Haziran 2017

 Ütopya Okulları sanal tur çalışmamız  velilerin en değerli varlıkları olan çocuklarını emanet ettiği eğitim kurumunun  fiziksel yapısını bizzat gelip görmüş gibi fikir sahibi olabilmeleri ve okul tanıtımı açısında da fayda sağlayacağı düşünceleri ile hazırlandı. Okul içindeki sosyal alanlar, derslikler ve doğa ile bütünleşmiş yapısı sanal gezinti çalışmamızda görülmektedir. Özellikle Anaokulu gibi Eğitim kurumları için en ucuz ve en etkli tanıtımın yine sanal tur çalışmaları ile yapılabileceğinin en güzel örneklerinden bir tanesi olduğuna inanıyoruz.
Ütopya anaokulu ve ilk öğretim okulu Türkiye’de ve İstanbul’da ilk kez üç kampüsünde aynı anda beş dil sunabilen Küçük Eller Çocuk Evi’nin devamı olarak 2007 Eylül ayında İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy bölgesinde eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır. Ütopya; pedagojisi, modern programı, İskandinav tasarımı ve özel, sıcak ilgisi ile çocuklarımıza kapasitelerinin en üst düzeyinde donanabilme, başarabilme sorumluluğunu verebilen uluslar arası bir yaklaşımla eğitim vermektedir.
İletişim Bilgileri:
ÜTOPYA ÖZEL İLKÖĞRETİM OKULU
Çekmeköy Merkez Mah. Çavuşbaşı Çekmeköy Yolu
Durmuşoğlu Caddesi Candan Sok. No:15 Ümraniye İstanbul
Telefon: (0216) 642 64 20/ 642 64 21

Etiketler / Tags: , , , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google