Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Sportss Life Spor Salonu

Sanal Tur Yorum(0)
03 Ağustos 2014

Zeytinburnu’nda 2003 yılı sonlarında faaliyete başlayan Sportss Life Spor Salonu 2000m2 çalışma alanında hizmet vermektedir. Spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek adresi olan Sportss Life Arena teknolojinin getirdiği alt yapı, kalite, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu ile tüm ayrıntıları düşünülmüş konforlu fitness salonu ve spa merkezi ile ülkemizin en büyük sağlık clublerinden birisidir. Sportss Life Arena 3,000,000$’lık yatırımıyla bu kapsamda Zeytinburnu ve çevresinde bir ilk olma özelliğine sahiptir.

Böyle büyük bir yatırımın Zeytinburnun da kuruluş amacı Zeytinburnu ve çevresinde yaşayan insanlara spor bilincin aşılamaktır. Sportss Life Arena teknik ekipmanları, sürekli gelişen dev kadrosu ile İstanbul Avrupa yakasına hizmet vermektedir.  Sportss Life Arena yatırımını yalnızca fiziksel mekanlarda değil insana yatırımın öneminin bilinci ile sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü imkanı üyelerine sunmaktadır.

Etiketler / Tags: , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google