Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Kumkapı

Sanal Tur Yorum(1)
05 Aralık 2009

2009  Kumkapı Dünya Rakı Haftası:

İlk kez 2006 yılında kutlamaya başlayan Dünya Rakı Haftası bu yıl Kumkapı‘da gerçekleştirilen organizasyon ile kutlanıyor. Biz bu sanal tur çalışmasını yüklediğimiz esnada çakır keyif rakı severler epeyice yol almış olacaklardır. (Çekim yaptığımız saatlerde ufak başlangıçlar yapılmıştı.) Almanların bira festivali, Meksikalıların tekila şenliği varken  milli içkimiz olan rakı, Aralık ayının ilk cumartesi günü Dünya Rakı Günü ve haftası ise Dünya Rakı Haftası olarak kutlanması ülke tanıtımımız adına da oldukça yararlı bir tanıtım çalışması olucaktır. Haydi şerefe…

2009  Kumkapı World Raki Week:

The world rakı week” which is celebrated in the first week of the month “Aralık” (December), which has a lot of fish, cold weather, long evenings, and the only month with whose letters one can write rakı, will, this year, jollify Kumkapı. On Saturday, December 5 all rakı-lovers, locals and foreigners alike, are coming together to propose a toast all together. “The world rakı week” promises us a joyous festival filled with conversation, mezes (side dishes), fish, garden rocket, fasıl (traditional Turkish music) and Yeni Rakı. All venues in Kumkapı are opening their doors to this gathering. Yeni Rakı, as the leader of the world anise based drinks market, gives its full support to this week.


Etiketler / Tags: , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum »

  1. Güzel bir çalışma olmuş.

    Yorum aylin — tarafından 31 Temmuz 2010 @ 20:24

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google