Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Kave Cafe-Bar-Restaurant

Sanal Tur Yorum(0)
29 Mart 2011

KaVe Tünel pasajının en gözde mekanlarından. Zengin menüsü, canlı müzik ve nostaljik atmosferi ile bir çok alternatifi birlikte sunuyor. Sabah kahvaltısından gece geç saatlere kadar neredeyse tüm gün farklı bir sebeple uğrayabileceğiniz keyifli bir cafe-bar-restaurant.

“Opposite the upper station of the Tünel funicular, an iron gate opens to a short Italianate 19th-century passage, overfiled with potted trees and bushes. It looks like a jungle scene by Henri Rousseau but instead of wild animals amid the shagy greenery, diners sip afternoon tea on wrought-iron furniture. Insid, the café occupies three beautiful bare-brick rooms with flagged floors and big arched windows. As well as teas and coffees, KV has a short menu of sandwiches, salads, hot entrées and classic desserts. Pleasant during the day, the place is particularly enchanting in the evening, when the passage is lit by candles and Victorian lamps.”

Rezervasyon ve İrtibat Bilgileri :
Tünel Geçidi 10   80050 Beyoğlu   İSTANBUL
Tel: 0 212  251 43 38

Etiketler / Tags: , , , , , , , , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google