Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Hotel Seraglio

Sanal Tur Yorum(0)
29 Mart 2010

Hotel Seraglio:

İstanbul’un en turistik ve tarihi bölgesi olan Sultanahmet’de bu yıl hizmete giren hotel Seraglio her biri en ince ayrıntısına kadar özenle dekore edilmiş 14 odası ile hizmet vermekte.  Bir aile ortamı bulabileceğiniz  Hotel Seraglio,  restorasyon öncesinde Otel müdürü Cağrı Yılmaz’ın babasının ve teyzesinin büyüdüğü eski bir istanbul evi olarak  kullanılmaktaymış. Bu yüzden otel dekorasyonunda da ailenin kişisel dokunuşları büyük rol oynamış.  Odalarda ve genel kullanım alanlarında karşımıza çıkan seramikler ve resimler Otel müdürü Cağrı beyin annesi ve teyzesine ait.

Mükemmel konumu ile öne çıkan Seraglio otel Sultanahmet Camii ve Ayasofya gibi İstanbul’un sembolleri olarak ülkemizi dünya çapında tanınmasını sağlayan mimari eserlere kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Hotel Seraglio:

In the heart of the old town of the magnificent Istanbul, you will find the charming boutique Hotel Seraglio. The century-old townhouse refurbished into our hotel was home to my grandparents. My father and aunt grew here. Years later, I have studied Hospitality and Hotel Management and now run our little hotel.
Hotel Seraglio is decorated with personal touches of my family. My aunt Semra’s ceramics and my mother Guler’s oil paintings dress our walls. My father’s perfectionist character and sister’s criticisms also helped while decorating the hotel.
Now that the refurbishing is over, the hotel has 14 tastefully and comfortably decorated rooms in different categories.
Seraglio enjoys an excellent location, being within a stone’s throw of the Hagia Sophia and the Blue Mosque among other historical sights.

Adress:  Sultanahmet Mah. Amiral Tafdil Sokak No: 28 Sultanahmet/ Istanbul

Phone: +90 212 516 76 76

E-mail: info@hotelseraglio.com

Web: www.hotelseraglio.com

Etiketler / Tags: , , , , , , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google