Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Hospitadent

Sanal Tur Yorum(1)
09 Aralık 2010

Hospitadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi:
Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ağız ve diş sağlığı merkezi Hospitadent Dental Group, Bağcılar, Fatih ve Çamlıca’da toplam 3 hastanede oral diagnoz, panoramik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet veriyor.

Ağız, diş ve çene cerrahisi, ortodonti, implant, endodonti, gibi hizmetler veren diş hastanesi Hospitadent; Avrupa ülkelerine göre çok daha makul fiyatlar ile gerçekleştirilen tedaviler ile dental sağlık turizmi alanında da iddalı bir kurum. Türk Hava Yolları arasında imzalanan protokole göre, Hospitadent‘e tedavi olmaya gelen hastalar ve iki refakatçisi Türk Hava Yolları ile indirimli uçabiliyor, 10 kg ekstra bagaj avantajından yaralanabiliyor ayrıca hastaların havaalanından hastanelere ya da otellerine ilk transferlerini ücretsiz gerçekleştiriyor. Hastalar anlaşmalı otellerde Hospitadent avantajları ile konaklayabiliyor.

Etiketler / Tags: , , ,

1 Yorum »

  1. Hospıdent dış hastahanesı camlıca subesınde gece bana saat 24 randevu verdıler gece yataktan kalktım gıdım suratsız bır tane bayan doktor var sız bügün gıdın yarın gelın senın babanın usagı var bügün gıdın yarın gelın o zaman o saate randevu vermeseydın bu doktor hakında sıkayetcı olacam

    Yorum Murat aras — tarafından 18 Ekim 2013 @ 00:51

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google