Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Gezi Parkı Protestoları Sanal Tur

Sanal Tur Yorum(0)
06 Haziran 2013

28 Mayıs 2013 ‘de küçük bir grubun parkın bulunduğu alanda toplanmasıyla başlayan ve sabahın ilk ışıklarıyla polisin orantısız güç kullanak bastırmaya çalıştığı protestolar kısa bir süre içinde(31 MAyıs 2013) tüm Türkiye’ye yayıldı. Tepkiler sadece Gezi Parkı‘na AVM yapılması gibi görünsede aslında Başbakan Tayyip Erdoğan’ın keyfi ve “Ben yaptım oldu” mantığı ile haraket ederek kendi parti tabanından farklı düşünen  insanların üzerinde kurduğu baskıcı politikalarının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

 Protestoların ilk günlerinde oldukça sert bir şekilde müdehale eden polis, halkın üzerine sıkılan gaz bombaları ve aşırı güç kullanımı sonrasında olayların daha da şiddetlenmesine ve tüm Türkiye‘ yayılmasına sebep oldu. Halkın bu konudaki net tavrı sayesinde en azından bir süredir gezi parkında ki şiddet yerini bir karnaval havasına bırakmış durumda.  Sanal tur çalışmamız gösterilerin 8. gününde ve şiddetin yerini şenlik havasına bırakmasından sonra gerçekleştirildi. Gündüz saatlerinde ki bu sukunetin gece saatlerinde de sürmesi ve Başbakanın fevri tavırlarından arınmasıni dileriz.

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google