Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Beyoğlu Sahaf Festivali

Sanal Tur Yorum(3)
11 Ekim 2009

Kitap okumanın ceza olarak verildiği ülkemizde bu yıl 3. sü düzenlenen “Beyoğlu Sahaf Festivali” Bir çok kitap sever tarafından ilgiyle karşılandı. İstanbul’un çeşitli bölgelerinden 65 sahafın katılımıyla gerçekleştirlen organizasyon, sapsarı bir sonbahar haftasında Taksim Gezi Parkı’na gerçekten çok yakıştı.Özellikle öğreciler tarafından büyük ilgi gösterilen festivaldeki standlarda 1 TL ye bile kitapların bulunduğunu görmek sevindiriciydi.

Beyoğlu gibi İstanbul’un en önemli kültürel değerlere sahip ilçesinde Sahaf Festivali sayesinde geçmişden günümüze kadar ulaşabilmiş çok değerli kitaplar,belgeler,plaklar ve çeşitli kolleksiyonlar meraklıları buluşma imkanı buldular.

Etiketler / Tags: , , , , , , ,

3 Yorum »

  1. Etkinlik çok güzel ama tekrarı ne zaman? sokak ilanlarıyla duyurulursa iyi olur.

    Yorum nur — tarafından 15 Ocak 2010 @ 16:13

  2. Etkinlik takvimini Beyoğlu belediyesinden öğrenebilirsiniz Nur Hanım. Muhtemelen geçen senenin benzeri bir tarihde tekrarlanıcaktır.

    Yorum admin — tarafından 15 Ocak 2010 @ 16:51

  3. I found just what I was needed, and it was enrintaiteng!

    Yorum Prudence — tarafından 17 Kasım 2016 @ 20:04

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google