Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Beyazıt Meydanı / Beyazıt Square

Sanal Tur Yorum(3)
15 Haziran 2008

Beyazıt Meydanı, İstanbul’da, tarihi yarımadanın ortasında, kentin ana ulaşım akslarının merkezindeki meydandır. Üniversite akla gelince meşhur kapısı zihnimizde hemen canlalan bu meydan bir çok öğreci hareketleri  ve toplumsal olaylara da ev sahipliği yapmıştır. Bu sanal tur çekiminde  az kalsın bizlerinde başı derte giriyordu. Halden anlayan bir polis memuru sayesinde niyetimzin kötü olmadığı anlaşıldı ve sorunumuz çözümlenerek bu gün sizlerin karşısına bu haliyle bir sanal gezinti ortaya çıkarıldı.

The gate of Istanbul University and Beyazıt Fire Tower which are in the square now are structures of 9th century. A madrassah, hammam and some shops are the only remains of the complex of 15th century work of Beyazıt Mosque, which adorns the square and which gave its name to the square.

Etiketler / Tags: , , , ,

3 Yorum »

  1. Harika birşey olmuş, fakat keşke daha geniş bir alan görüntülenmiş olsaydı.

    Yorum sevde — tarafından 21 Şubat 2009 @ 19:14

  2. Sevde hanım, öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz ancak Panoramik İstanbul projesi kendi kişisel çabalarımız ile ayakta durmaktadır. Bizler de daha geniş bir alanda sanal tur projelerimiz ile hizmet vermek isteriz, fakat Panoramik İstanbul henüz herhangi bir resmi kuruluş tarafından desteklenmemiştir. Bu konuda siz site ziyaretçilerinin konuya sahip çıkması en büyük isteğimizdir. lütfen beğenilerinizi mail gruplarınızda, sitelerinizde ve arkadaş çevrenizde de belirtiniz.

    Yorum admin — tarafından 21 Şubat 2009 @ 20:38

  3. Gerçekten tek kelimeyle muhteşem.. Googlede birşeyler araşıtırıken önce wikipediyaya girdim ardındada bu güzel siteyi keşfettim. Şimdi zevkle geziniyorum teşekürler.

    Yorum Hüseyin Taşdemir — tarafından 23 Haziran 2009 @ 01:00

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google