Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Antik Cisterna Pub & Restaurant

Sanal Tur Yorum(0)
26 Ekim 2009

Antik cisterna etkileyici atmosferi dışında geniş bir alana da sahip olduğundan, konser, parti, düğün vb. etkinlikler için de vazgeçilmez mekanlar arasında yerini almaktadır. Şehir dışından konuk ağırlayacak organizasyonlar için Antik Hotel’de konaklama imkanı yine Antik Cisterna‘yı benzer mekanlardan farklı kılmaktadır.
Antik Cisterna tüm bunların dışında İstanbul’un önemli sergi salonlarından biridir. Bu güne kadar bir çok sanatçıya sergi ve gösterilerinde ev sahipliği yapmış ve yapmaktadır.
1500 yıllık Antik Sarnıç atmosferini üstün hizmet kalitesi ile müşterileriyle buluşturan “ Cisterna Restaurant & Bar”’ın  iç mekan kapasitesi oturmalı düzende 150 kişi , kokteyl düzeninde toplam 350 kişiye kadar hizmet vermektedir.
Panoramik İstanbul ekibi olarak çok özel teknikler ile geliştirdiğimiz sanal tur uygulamalarımız  ile 360° mekan tanıtımlarına farklı bir boyut getirmeyi hedeflemekteyiz. Deneyimli ve profesyonel bir ekip olarak kaliteli sanal tur projelerine imza atmaktan gurur duyuyoruz. Sizde işletmenizi sanal turlar ile oldukça hesaplı ve etkili bir şekilde 360° Sanal gezintiler ile tanıtabilirsiniz.

Etiketler / Tags: , , , , , , , , , , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google