Sanal Tur, Sanal Gezinti Uygulamaları

reflex reflex reflex reflex reflex
Sanal tur için bizi arayın

Amedros Cafe & Restaurant

Sanal Tur Yorum(0)
30 Nisan 2011

Amedros Restaurant:
1995 yılında hizmete giren Amedros restaurant İstanbul’da Tarihi, turistik ve kültürel bir atmosmefe sahip semti olan Sultanahmet‘in tam kalbinde yer alıyor. Uluslararası kalite, hizmet ve detaylara önem konularında ön plana çıkan restoranda birbirinden lezzetli ve taze malzemeler ile hazırlalan geleneksel Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfaklarından da çeşitli yemekler özenle hazırlanıyor. Özenle şeçilmiş şaraplarını özellikle tavsiye ederiz.

Amedros is situated in the heart of Sultanahmet, rich with culture and atmosphere.Opened in 1995, Amedros is internationally renowned for its quality, service, excellence and exceptional attention to detail. We offer an extensive menu boasting an array of traditional Turkish, Anatolian and international dishes, all locally sourced from the finest, fresh ingredients. Accompanied by our carefully selected wines, in a relaxed and unfussy setting, our unique experience will be sure to tempt your pallet!
İletişim:
Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sok. No: 7
Sultanahmet – Istanbul, Turkey 3411
+90 (212) 522 83 56

Etiketler / Tags: , , , , , , , , , , ,

Bu Sanal Tur İçin Henüz Yorum Yapılmadı »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemesi. Geri İzleme URL'si

Sen de sanal tur hakkında düşünceni paylaş

Panoramikİstanbul.com Sitesindedeki fotoğrafların tüm hakları Yavuz Sevimli Photography'ye aittir.Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Google